FATTIES

2014_06 I love grey

CO TO JEST ?

Fatties  (imprezy na Helu ) czyli grube imprezki co środę, na które zapraszamy głównie dziewczyny, które interesują się surf klimatem. Mamy dla Was Grube atrakcje. Wspaniała grupa wariatów uprzyjemni Wam Helskie życie – w skrócie : łapanie fali na bodyboardzie, czeskie picie, włoskie jedzenie  i namiętna bachata….

 

GDZIE ORGANIZUJEMY FATTIES

Wszystko dzieje się w najlepszym barze na Polskim Wybrzeżu – niewielki, klimatyczny ale jakże doskonały Huna Bar. Wystarczy wsiąść do pociągu … na Hel wysiąść w Chałupach i już jesteście. Dawny bar przy peronie to dzisiaj surferska gang buda. Imprezy na Helu dla wybranych !

 

CZEGO MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ ?

Podczas cyklicznych spotkań w tłuste środy chcemy trochę się pośmiać, pobawić i lepiej zapoznać.

Co tydzień gwarantujemy dla wszystkich dziewczyn zniżkę na jedzenie -20% i piwo czeskie za 5 zł.

Dodatkowo, jak Neptun rozbuja Bałtyk przeurocza Agnieszka zabierze Was nad morze, żeby wprowadzić w świat fal i bodyboardingu. Kiss The Wave zapewnia Wam bodyboardy oraz pianki. Każda z Was może być surferką ale …  Jeśli próbowałyście surfingu i jest za trudny – bodyboarding to coś dla Was. Droga zrozumienia fal jest długa i trzeba przesiedzieć swoje w wodzie. My proponujemy szybszy sposób, żeby doznać satysfakcji.

Tauson wave gallery. Siargao Island (7)

Siargao Island bodyboard under waterBodyboarding jest sportem zarówno dla facetów jak i dziewczyn. Kobiety z całego świata ciszą się wolnością,  którą daje surfing, pływając na bodyboardzie.  Surfing wpływa  nieziemsko na sylwetkę. Ponad to woda działa uspokajająco, zmniejszając poziom stresu. Czytaj dalej ….

 

Po pływaniu do stołu i do kina. Na grubo: pyszna pizza, makarony oraz kilka oryginalnych wynalazków. Do tego czeskie piwo. Pewnie nie każdy wie, ale Piter  zjeździł pół Świata i chętnie podzieli się z Wami swoimi filmami z podróży. Pooglądamy też motywujące filmiki z kitesurfing, surfingu i bodyboardingu.

No i wisienka na torcie… Mister Bachata. Jak wszystko opiszę to nie zostanie miejsca na niespodziankę…. tylko krótki filmik z pierwszej imprezy

 

Tommy i jego deski Huna Boards

 

Środowe fatties to imprezy na Helu jakich jeszcze nie było…

 

KONTAKT

wydarzenie na facebook-u

facebook @bodyboardingpolska

mail: kontakt@bodyboarding.pl

FATTIES – imprezy na Helu
Tagi:                                    
Translate »