Pride

Prdie_zdjecie (4)

NapcoTeam

Pride jest europejską firmą, tworzącą najlepsze bodyboardingowe produkty. Założyciel Imanol Arrizabalaga skutecznie buduję markę od 26 stycznia 1999 roku.
W tym samym roku zakład produkcyjny rozpoczął działalność w Biarritz we Francji. Dzięki użyciu innowacyjnej techniki maszyn i rzemiosła, a także wykonując szereg kontroli jakości, Pride wyznacza nowe standardy w bodyboardingu aż do dzisiaj.
Po udanym wprowadzeniu na rynek francuski, Pride szybko otworzył się na nowych rynkach i jest obecnie dostępny w 26 krajach na całym świecie. W tym roku jesteśmy zaszczyceni przystąpieniem do współpracy, dając wam możliwość nabycia desek Pride również w Polsce.

Światowej sławy shaper bodyboardów  Dan Sivess od niedawna współpracuje się z Pride, aby zapewnić klientom najlepszą jakość towarów.

Aby osiągnąć ten cel, Dan Sivess ściśle współpracuje z  Pro riderami  takimi jak Pierre-Louis Costes i Sam Bennett, uważany przez wielu za jednego z najbardziej technicznych zawodników w dzisiejszych czasach.

 www.pridebodyboards.com


NMD

NMD_logo

 

NMD Stox jest zbiorem osób, które wyrażają się poprzez medium, którym jest bodyboarding.

Założona przez mistrza shaper Nick «Mez» Mesritz w 1999 roku, marka zawsze podążała według prostej dyrektywy; użyć  najlepszych materiałów dostępnych na świecie i technik konstrukcyjnych w celu zapewnienia najbardziej zaawansowanym  zawodnikom, wysokich wyników.

Z ponad 21 lat w branży, Mez jest powszechnie uważany za najlepszego na świecie  shapera gdzie jego ręcznie wykonane „bronie” dały wygrane i tytuł mistrzowskie elicie bodyboardingu.

Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dbałością o szczegóły, deskowej obsesji, Mez kwalifikuje  NMD Stox do ścisłej czołówki w projektowaniu i rozwoju bodyboardu.

www.nmdstox.com


 

Versus

Versus bodyboarding

Bodyboard jest zdefiniowany przez zastosowane w nim materiały, z jakich  jest zbudowany oraz jego kształt.

Rzeczywisty kształt lub szablon, z płyty można zależy od wielu czynników, ale kiedy połączyć wiedzę jazdy na fali  najlepszych zawodników z umiejętnościami projektowania dobrych kształtów może spowodować tylko jedną rzeczy  i nazywa się to wysoka wydajność.

Versus Projekt powstał w jednym celu aby łącząc elitarnych bodyboarderów światowej klasy i shaperów  do współpracy, stworzyć najbardziej technicznie zaawansowany kształty bodyboardu.

 


 

Stealth

STEALTH_logo

Stealth to premium marka z Australii płetw oraz desek bodyboard.

Nowa konstrukcja formy Stealth S2 gromadzi styl, wydajność i komfort w jednej płetwie. Płetwy Stealth wykonane są z naturalnego kauczuku z Malezji.

Bodyboardingowe gwiazdy takie jak Ben Player, Dave Winchester, Pierre-Louis Costes, Jake Stone i Joe Clarke noszą Stealth.
Płetwy Stealth dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagającym.

www.stealthfins.com.au


ORCA

ORCA LOGO

 

Charakterystyczne cechy firmy Orca to komfort, wysoka wydajność płetwy bodyboard, w przystępnej cenie.

Wszystkie płetwy orca wykonane są z kauczuku z Malezji, zapewniając naturalną doskonałość.

Brands – PRIDE, NMD, ORCA, BOARDCORE, VS, STEALTH
Tagi:                    
Translate »