Sezon 2016 to …

Siargao Island bodyboard under waterSezon 2016 to dla nas kolejne wyzwanie, żeby zadowolić nowych adeptów bodyboardingu oraz stałych bywalców. Nowy sport, który cieszy się ogromną popularnością na całym Świecie. Jest alternatywą dla surfingu. Jeśli ktoś kiedyś próbował sił na Surf to wie ile to kosztuje wysiłku. Zakochasz się w bodyboardingu, bo jest
dużo bardziej dostępny. Szczególnie biorąc pod uwagę trudność Polskich fal – Polskie Hawaje – Nie mamy równego swellu jak na oceanie. Mamy jednak fantastyczny beach break, który jest przeznaczony na bodyboard. Oferujemy łatwiejszy sposób zapoznania się z  falami. Idealny wstęp do surfingu – pamiętaj, że surf to nie tylko stanie na desce ale przede wszystkim zrozumienie fali – właśnie ta umiejętność gwarantujemy na naszych szkoleniach.

Wypożyczalnia

fot Magdalena Melissa Jagiełło, bodyboarding, surf, Bałtyk, Pride bodyboard (4)Podczas tych wakacji będzie można skorzystać z wypożyczalni, która znajduje się w Chałupach – w naj naj bardziej surf barze w
Polsce – Huna Bar .  Panuje tam magiczna atmosfera. Włoska pizza i czeskie piwo nad Bałtykiem –  musi być na twojej wakacyjnej Bucketlist.

Mamy dla was deski PRIDE, NMD, SNIPER oraz podstawowe modele dla dzieci. Dodatkowo możesz spróbować jak się pływa w płetwach – polecane na poziom bardziej zaawansowany.

Pełne info znajdziesz na stronie http://bodyboarding.pl/wypozyczalnia/

 

 


Szkolenia

Dobre wieści ruszamy z szkoleniami na Polskim wybrzeżu. Aby się umówić piszcie lub dzwońcie minimalnie jeden dzień wcześniej.

  • kontakt@bodyboarding.pl
  • +48 604 10 83 83

Ceny oraz szczegóły dotyczące szkolenia znajdziecie na stronie: http://bodyboarding.pl/szkola/

Zajęcia mogą się odbywać przy fali 30 cm. Aby sprawdzić prognozę zapraszamy na stronę www.polskiehawaje.pl

Sklep

fot Magdalena Melissa Jagiełło, bodyboarding, surf, Bałtyk, Pride bodyboard (14)

W naszym sklepie znajdziecie największy wybór bodyboardów w Polsce. Produkty docierają w ciągu 1-2 dni robocze do Twojego domu. Możesz również zobaczyć, przymierzyć, przytulić deski w Jastarni w sklepie Surfoteka.

link to sklepu http://bodyboarding.pl/sklep/

Bodyboarding Polska Sklep

 

Zapraszam serdecznie Natalia Strączek – Córka Neptuna 

fot Magdalena Melissa Jagiełło, bodyboarding, surf, Bałtyk, Pride bodyboard (15)

 

 

YOU TUBE

Sezon 2016
Translate »