Surf życzenia na Święta i Nowy Rok

 fot. Łukasz Kowalski

Życzenia na Święta

 

Dom jest tam gdzie są ludzie, których kochasz… Życzę żeby te świąteczne dni spędzić z kimś bliskim. Nieważne gdzie i nieważne czy prezenty zostały kupione. Niech najważniejszym darem będzie, Twoja obecność – czysta i szczera. Miłość się daje a nie bierze. Peace sisters and brothers.

Prezenty

 

Muzyka na Wiligijną Noc w nowojorskim stylu „Frank Sinatra” : https://www.youtube.com/watch?v=n79LnQ_CfsQ

Film pt. „Home” na BożoNarodzeniowy odpoczynek, który daje do myślenia : https://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU

Na nowy Surfing2018 rok …

 

Jak co roku otwiera się nowy rozdział. Wszyscy życzą żeby było coraz lepiej. Jak wam życzę żeby była harmonia, bo życie jest jak fala – raz na fali raz pod falą. Jak duże fale są przed Tobą tylko Ty to wiesz. Przesyłam odrobinę słońca dla wszystkich, którzy go potrzebują i chcą go otrzymać. Hakuna matata.

 

Podziękowania

 

Dziękuję wszystkim co pomagają rozwijać bodyboarding oraz naszego fanpage oraz klientom, którzy nam zaufali. Widzimy się na Helu w przyszłym sezonie. Surfing2018 lub bodyboarding w wykwintnym gronie to ewidentnie coś ważnego.

Wielki szacun dla tych co pływaniają w cold water a szczególnie dla Łukasza Kowalskiego z Kornwalii.

 

     Aloha

Córka Neptuna

 

Nie jesteś jeszcze gotowy na Surfing2018.

Dowiedz się co to jest bodyboarding ? – Pływa się w pozycji na brzuchu. Fale można łapać dokładnie tak samo jak na surfingu czy desce sup. Praktykuje się też bodyboarding w pozycji drop knee ( klęcząc na jednym kolanie ) lub  stand Up, gdzie stoisz jak na desce surfingowej . Dodatkowo wykonuje się obroty oraz ewolucje w powietrzu, wybijając się z dużej fali. Ułatwienie polega na tym, że mamy dodatkowo na nogach płetwy. Płetwy pomagają przejść przez przybój ( piana powstająca po załamaniu fali) Ponadto ułatwiają rozpędzanie się do złapania fali. Najważniejsze jest aby były dopasowane do rozmiaru stopy. Polecam z doświadczenia używać zawsze skarpetki neoprenowej. Deska bodyboard ….

Surfing 2018 – Życzenia
Tagi:
Translate »